Ułatwienia dostępu

Cennik Badań

Przedstawiamy cennik usług medycznych świadczonych przez Zespół Opieki Zdrowotnej w Ropczycach. W ofercie znajdują się usługi wykonywane w m.in.: laboratorium analitycznym, zakładzie radiologii i diagnostyki obrazowej czy świadczenia udzielane przez opiekę ambulatoryjną.

Cennik usług medycznych

Cennik Usług Medycznych

Sprawdź cennik różnego rodzaju badań i świadczeń oferowanych w jednostkach Zespołu Opieki Zdrowotnej w Ropczycach.

Cennik Medycyny Pracy

Cennik Medycyny Pracy

Poznaj zakres cen za badania i usługi związane z Medycyną Pracy oferowane przez placówki Zespołu Opieki Zdrowotnej w Ropczycach.

Cennik udostępniania dokumentacji medycznej

Cennik Dokumentacji Medycznej

Cennik za udostępnienie dokumentacji medycznej, obejmujący koszty kserokopii, wydruku lub odpisów różnych dokumentów dla pacjenta.

Procedura udostępniania dokumentacji medycznej

Procedura określa zasady udostępniania dokumentacji medycznej pacjentom, ich upoważnionym, przedstawicielom ustawowym oraz uprawnionym organom, zgodnie z przepisami prawa.

Witam na nowej stronie internetowej ZOZ Ropczyce

Z ogromną przyjemnością witam Państwa na nowej stronie internetowej Zespołu Opieki Zdrowotnej w Ropczycach. Chciałbym podkreślić, że strona wciąż jest w fazie rozwoju i będziemy systematycznie dodawać nowe treści, więc proszę o cierpliwość w tym okresie przejściowym. Na tym etapie Wasze opinie i sugestie są dla nas niezmiernie ważne, dlatego serdecznie zachęcam do dzielenia się uwagami na adres e-mail: kontakt@zozropczyce.pl.

Tomasz Baran
Tomasz Baran
Dyrektor Zespołu Opieki Zdrowotnej w Ropczycach