Ułatwienia dostępu

Nowa strona internetowa

Z ogromną przyjemnością witam Państwa na nowej stronie internetowej Zespołu Opieki Zdrowotnej w Ropczycach. Jako dyrektor, jestem niezwykle dumny, że możemy zaprezentować naszą odświeżoną witrynę, która została skrupulatnie zaprojektowana z myślą o zapewnieniu elastycznego układu oraz prostszej i bardziej funkcjonalnej nawigacji. Chciałbym podkreślić, że strona wciąż jest w fazie rozwoju i będziemy systematycznie dodawać nowe treści, więc proszę o cierpliwość w tym okresie przejściowym.

Na tym etapie Wasze opinie i sugestie są dla nas niezmiernie ważne, dlatego serdecznie zachęcam do dzielenia się uwagami na adres e-mail: kontakt@zozropczyce.pl. Naszym celem było stworzenie serwisu, gdzie znajdą Państwo aktualne informacje i witryna będzie w całości responsywna, tak aby wszystkie informacje były prezentowane w sposób zoptymalizowany i dostępny niezależnie od urządzenia, z którego Państwo korzystają.

Mam nadzieję, że nowa odsłona naszej strony internetowej oraz wprowadzone udogodnienia sprawią, że będziecie Państwo często ją odwiedzać. Dodatkowo również, zapraszam do śledzenia naszych działań na profilu Facebooku (https://www.facebook.com/RopczyceZOZ), gdzie również na bieżąco staramy się Państwa informować z działalności naszych placówek medycznych.

Z poważaniem,

Tomasz Baran
Dyrektor Zespołu Opieki Zdrowotnej w Ropczycach

Witam na nowej stronie internetowej ZOZ Ropczyce

Z ogromną przyjemnością witam Państwa na nowej stronie internetowej Zespołu Opieki Zdrowotnej w Ropczycach. Chciałbym podkreślić, że strona wciąż jest w fazie rozwoju i będziemy systematycznie dodawać nowe treści, więc proszę o cierpliwość w tym okresie przejściowym. Na tym etapie Wasze opinie i sugestie są dla nas niezmiernie ważne, dlatego serdecznie zachęcam do dzielenia się uwagami na adres e-mail: kontakt@zozropczyce.pl.

Tomasz Baran
Tomasz Baran
Dyrektor Zespołu Opieki Zdrowotnej w Ropczycach