Ułatwienia dostępu

Rehabilitacja – informacja dla niepełnosprawnych

Nasza przychodnia dostosowana jest do potrzeb osób mniej sprawnych. 

W Ropczycach posiadamy 5 miejsc parkingowych dla osób niepełnosprawnych, tj. 2 miejsca od strony głównego wejścia do przychodni oraz 3 miejsce od strony wschodniej tuż obok windy, do której korzystania zachęcamy.

Windą dostaniecie się państwo do Działu Rehabilitacji. 

Na II poziomie znajduje się rejestracja, pracownia kinezyterapii, wodolecznictwa, masażu leczniczego, oraz szatnie i pomieszczenia sanitarno-higieniczne dostosowane do Państwa potrzeb. Nad wanną do masażu podwodnego i kąpieli perełkowej zamontowany jest podnośnik sufitowy.

Na III poziomie znajduje się pracownia fizykoterapii oraz dostosowana toaleta.

 

 

W Sędziszowie Młp. posiadamy 2 miejsca parkingowe dla osób niepełnosprawnych. Przed każdym wejściem znajdują się podjazdy, w budynku możecie korzystać państwo z windy.

Rehabilitacja znajduje się na parterze w budynku przychodni przy ul. 3 Maja 2 – rejestracja, pracownia kinezyterapii i masażu leczniczego, pracownia fizykoterapii oraz pomieszczenie sanitarno-higieniczne dostosowane do Państwa potrzeb.

Do Państwa dyspozycji na czas zabiegów jest wózek inwalidzki, kule i/lub balkoniki. Powierzchnie podłóg są antypoślizgowe. Stoły do ćwiczeń, masażu i fizykoterapii są z regulowana wysokością.

Do pacjentów, którzy nie są w stanie dojechać na zabiegi ze względu na bardzo duże ograniczenia sprawności psycho-fizycznej dojeżdżamy własnym środkiem transportu na rehabilitację w warunkach domowych.

Witam na nowej stronie internetowej ZOZ Ropczyce

Z ogromną przyjemnością witam Państwa na nowej stronie internetowej Zespołu Opieki Zdrowotnej w Ropczycach. Chciałbym podkreślić, że strona wciąż jest w fazie rozwoju i będziemy systematycznie dodawać nowe treści, więc proszę o cierpliwość w tym okresie przejściowym. Na tym etapie Wasze opinie i sugestie są dla nas niezmiernie ważne, dlatego serdecznie zachęcam do dzielenia się uwagami na adres e-mail: kontakt@zozropczyce.pl.

Tomasz Baran
Tomasz Baran
Dyrektor Zespołu Opieki Zdrowotnej w Ropczycach