Ułatwienia dostępu

Ośrodek Rehabilitacji Dziennej

Ośrodek Rehabilitacji Dziennej, czynny od poniedziałkiu do piątku w godz. od 7:00 do 19:00, świadczy usługi w ramach rehabilitacji ogólnoustrojowej. Pobyt Pacjenta trwa 15 dni zabiegowych.

Do ośrodka kwalifikują lek. med. Lucyna Pawluk i lek. med. Małgorzata Majka-Sibiga – specjalistki rehabilitacji medycznej, po uprzednim ustaleniu terminu wizyty w rejestracji Działu Rehabilitacji Leczniczej. W trakcie pierwszej wizyty lekarz ośrodka dokonuje kwalifikacji i ze względów medycznych może zdyskwalifikować Pacjenta.

Poradnia Rehabilitacyjna realizuje świadczenia w rodzaju lekarskiej ambulatoryjnej opieki rehabilitacyjnej:
  • lek. med. Lucyna Pawluk                   – wtorki 10:00 – 12:00, piątki 16:00 – 18:00,
  • lek. med Małgorzata Majka-Sibiga  – wtorki 14:30 – 17:00, piatki 14:30 – 15:30.
 
Wizyta realizowana jest na podstawie skierowania, po wcześniejszej rejestracji i ustaleniu terminu wizyty.
Skierowanie do Poradni Rehabilitacyjnej wystawia lekarz ubezpieczenia zdrowotnego.
Ustalenie terminu wizyty odbywa się w rejestracji Działu Rehabilitacji Leczniczej  w Przychodni Rejonowej w Ropczycach – II pietro.
 
Na wizytę kwalifikującą do ośrodka lub na wizytę w poradni rehabilitacyjnej prosimy zabrać ze sobą:
  • dowód osobisty,
  • wyniki badań diagnostycznych, w tym badania RTG, tomografii komputerowej, rezonansu magnetycznego (opisy lub/i nosnik typu CD/DVD z zapisem badania),
  • posiadane wyniki z przeprowadzonych konsultacji,
  • karty informacyjne ze szpitala lub sanatorium,
  • zaświadczenia o odbytej rehabilitacji.
 
Prosimy zgłosić lekarzowi fakt wszczepienia implantów, stymulatorów, uczulenia na światło, padaczki, przyjmowania leków światłouczulających, chorób przewlekłych itp. oraz inne istotnych informacji o dotychczasowym leczeniu.
Witam na nowej stronie internetowej ZOZ Ropczyce

Z ogromną przyjemnością witam Państwa na nowej stronie internetowej Zespołu Opieki Zdrowotnej w Ropczycach. Chciałbym podkreślić, że strona wciąż jest w fazie rozwoju i będziemy systematycznie dodawać nowe treści, więc proszę o cierpliwość w tym okresie przejściowym. Na tym etapie Wasze opinie i sugestie są dla nas niezmiernie ważne, dlatego serdecznie zachęcam do dzielenia się uwagami na adres e-mail: kontakt@zozropczyce.pl.

Tomasz Baran
Tomasz Baran
Dyrektor Zespołu Opieki Zdrowotnej w Ropczycach